3 способи як студенту підзаробити за кордоном?

Якщо ви зібралися за кордон на роботу, і збираєтеся не витрачати даремно жодної хвилини, то можна знайти ще додатковий підробіток там. Ясна справа, що у вас буде не так багато вільного часу, але якщо не хочете подорожувати і пізнавати країну, а потрібно заробити побільше грошей, то зверніть увагу на наші поради.

Як студенту підзаробити за кордоном?

1. Доглядати за дітьми (babysitting)
Досить поширений варіант заробітку за кордоном, як правило, для дівчат. Ця робота за кордоном підійде тим, хто любить дітей, вміє непогано з ними ладнати.
Часто батьки наймають babysitter на вечір, коли їм потрібно кудись піти. Уклавши дітей спати, у вас буде відмінна можливість зайнятися особистими справами. Для пошуку роботи можна використовувати місцеві газети та оголошення, спеціалізовані сайти.

2. Навчати – teaching або tutoring
Якщо ви добре володієте будь-яким предметом, знаєте іноземну мову або відмінно граєте на музичному інструменті, ви можете знайти учнів. До речі, навичками можна «обмінюватися». Наприклад, ви вчите математики, а вас – мови.

3. Вигулювати собак (dog-sitting або dog-walking)
Знову ж таки, пошук можна почати з місцевих газет і оголошень. Однак варто враховувати той факт, що собак треба вигулювати кілька разів на день, так що у вас для роботи за кордоном повинен бути гнучкий графік.

Світ підкидає нам масу можливостей, головне вибрати те, що вам до душі і впевнено йти до мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами