Чи є робота в Німеччині без знання мови?

Таке питання задають собі багато студентів, які хочуть потрапити на роботу за кордон.Адже за час канікул від навчання можна і заробити грошей, і подорожувати по Європі. Відразу відповімо, що мінімальне знання хоча-б англійської мови просто життєво необхідне, особливо щоб ще і поїздити по містах.

Теоретично, знайти роботу без знання німецької мови в Німеччині можна. Це в основному сезонна і низькооплачувана робота в різних сферах, якою абсолютно не цікавляться німці або іноземці, які володіють німецькою мовою.

Яка може бути робота в Німеччині для студентів без знання мови?

Пакувальники.
На різних виробничих потужностях необхідні працівники для упаковки товарів. Робота не вимагає ніяких спеціальних навичок, а тому, тут не важливо і знання німецької мови.

Сортувальники.
Як правило, «робочі руки» потрібні на склади секонд-хенду. Знайте, праця ця дуже важка, оскільки в обов’язки сортувальника входить і упаковка, і прання, і навантаження продукції.

Збирачі овочів і фруктів.
Популярний варіант сезонних заробітків, який також не вимагає знання мови.

Як бачите, знайти роботу в Німеччині без знання німецької мови цілком реально. Але, це може бути тільки першою сходинкою вашої кар’єри в Німеччині. Як тільки вирішили шукати роботу – відразу потрібно знаходити час на вивчення хоча б основ німецької розмовної мови. Так ви зможете претендувати на більш високооплачувану посаду.

А ще, знати хоча б мінімум мови, країни в яку ви їдете, або англійської – обов’язкова умова, для вашої ж власної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами