Як почати працювати без досвіду роботи: 3 поради

Кожен мріє про професійну реалізацію та кар’єрне зростання. Це відображає таку рису, як цілеспрямованість особистості. Але, найчастіше, шлях до гарної посади вимагає старанної роботи. Зараз на ринку праці стільки фахівців, що перестрибнути кілька кар’єрних сходинок відразу не під силу практично нікому. Що вам допоможе? Тільки постійна і системна робота над собою.

Як знайти роботу студенту без досвіду? Питання відображає типову проблему: немає досвіду = немає роботи.
По суті, відповідь “ні”, тому що:

  • так, без досвіду не на кожну посаду можна потрапити, проте є маса достойної роботи, на яку все-таки можна влаштуватися;
  • багатьом важливий не досвід, а ваші навички (деякі компанії просто втомилися отримувати резюме від тих, хто взагалі нічого не знає і не вміє);
  • вам важливо показати і довести, що необхідні навички у вас є, підготувати кейси та / або портфоліо;
  • є вакансії, на які беруть без досвіду (їх треба просто хотіти знайти).

Що важливо робити, щоб легше влаштуватися на роботу?

1. Не зациклюватися тільки на університетському навчанні.
Під час студентства, всім здається, що вони дуже зайняті, але по факту, у вас є маса вільного часу, щоб повчитися чомусь новому, що не входить в програму. Саме навчання в університеті – відмінна можливість запастися додатковими дипломами, які справлять враження на роботодавців. Наприклад, про закінчення мовних курсів – німецька мова буде дуже добре оцінена, якщо вам потрібна робота для студента в Німеччині. Не зайвим буде і отримання дозволу на водіння автомобіля.

2. Використовувати будь-яку можливість для поповнення своїх знань і розширення кругозору.
Всі давно забули нудні швидкі співбесіди. Зараз інтерв’ю про прийом на роботу триває не менше півгодини. За цей час ви повинні похвалитися своїми досягненнями: участю в конференціях, тренінгах, волонтерською роботою, освітніми подорожами і т.д. Будь-який роботодавець оцінить активність і бажання навчатися свого потенційного співробітника.

3. Почати стажуватися якомога раніше.
Не чекайте закінчення університету, щоб почати працювати. Безліч вакансій не потребують повної зайнятості від співробітників. Наприклад, якщо ви почнете з роздачі листівок в одній компанії, надалі вам зможуть запропонувати більш відповідальну роботу або запросити в штат.

Одним словом, вибір є.
Дійте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами