Яку роботу можна знайти студенту за кордоном?

Робота для студентів в інших країнах – дуже популярний і цікавий спосіб дізнатися іншу країну зсередини і заробити грошей для життя або подорожей. Найбільш вдалий час для пошуку роботи – літо, коли не потрібно відриватися від навчального процесу. Як знайти роботу студенту за кордоном? Легко! Варто тільки дізнатися трохи більше про можливості.

Яку роботу пропонують для студентів на літо в інших країнах? Розберемося трохи в цих питаннях.

Програми обміну студентами між університетами.
Це воістину найпростіший спосіб: уточнити з якими програмами співпрацює університет і все 🙂 Мета таких програм проста – набуття досвіду за фахом, який вивчає студент, тому чекати високих заробітків не варто. Більшість цих програм спрямовані на підвищення культурного рівня студентів, поліпшення знань мови і отримання нової інформації про країну, що студенти обрали.

Вибір програми залежить від можливостей і цілей студентів. Найчастіше тих, хто бажає поїхати і попрацювати в іншій країні дуже багато, а значить всі проходять відбір. Крім цього, потрібно, щоб ваша кандидатура підходила за всім умовам, а ще – вам треба вчасно подати документи.

А якщо в університеті немає відповідних програм?
Або ви хочете поїхати в конкретну країну?
Наприклад, вас цікавить робота для студентів в Німеччині?

Шукайте вакансії для роботи за кордоном за допомогою агентств з працевлаштування!

Основні напрямки діяльності, які пропонують студентам роботу в інших країнах:

  • основна специфіка роботи – обробка полів і збір врожаю);
  • сфера обслуговування (пропонує набагато більше різнопланових і цікавих вакансій, але і вимог побільше, знання мови – необхідність (часто: додатково ще і англійська), багато хто поєднує відпочинок і роботу, влаштовуючись на тимчасові вакансії на різних фестивалях, атракціонах і в парках розваг по всьому світу).

Порада: якщо не володієте іноземною мовою на достатньому рівні простіше для початку підшукати роботу в агросекторі.

Знайти підходящу роботу влітку для студентів – завдання не складне. Але, важливо на самому початку пошуків визначитися: заради чого ви хочете поїхати працювати в іншу країну?

Відповідей може бути багато:

  • дізнатися країну ближче;
  • вирішити фінансові питання;
  • отримати досвід роботи в потрібній сфері;
  • попрактикуватися у живому спілкуванні;
  • вийти із зони комфорту і т.п.

Таким чином, знаючи ціль, ви відразу звернете увагу на відповідні варіанти і відсієте ті, які не відповідають їм. Знайти роботу для студентів на літо цілком реально, але потрібно докласти певних зусиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами