Міфи про роботу в іншій країні

Напевно кожен мріє про роботу, яка була б добре оплачуваним хоббі. Багато хто вважає що цей варіант – робота для студента в іншій країні. Тому їдуть за кордон в пошуках таких умов.

Робота для студентів в інших країнах оповита багатьма міфами. Ми розповімо про найпоширеніші і допоможемо сформувати вашу особисту думка про цей найпопулярніший спосіб подорожей і заробітку грошей.

Міф 1. Працювати за кордоном просто
Впевненість в цьому, змушує людей масово їхати в пошуках роботи в інші країни. Думають, що робота в іншій країні – це рай і практично нічого робити не треба. Природно, все залежить від вакансії, але працьовитість і відповідальність повинні бути обов’язково.
Є також і зворотний міф – що працювати занадто важко. Знову ж, уважно читайте умови вакансії. Там все детально пишуть і розповідають. Щоб потім не було сюрпризів.

Міф 2. Умови проживання і роботи – огидні.
Це навряд чи. Кожен роботодавець зацікавлений в тому, щоб ви не тільки пропрацювали якомога більше, так ще і рекомендували цього роботодавця своїм знайомим або на форумах. Всі умови часто обговорюються заздалегідь.

Міф 3. Без знання мови працювати неможливо.
Звичайно, для спілкування потрібен хоча б мінімальний рівень знання мови, але досконально вивчати мову зовсім необов’язково.

Міф 4. Іноземних працівників переслідують правоохоронні органи і можуть депортувати.
Насправді, якщо контракт укладено правильно і все абсолютно легально, то ніяких причин боятися депортації немає. Якщо агентство всі документи підготували згідно законодавства, у вас не виникне жодних проблем.

Міф 5. Часто не платять гроші за роботу.
Недобросовісні роботодавці зустрічаються всюди. Тому обов’язково пошукайте інформацію про компанію, почитайте відгуки на форумах і не соромтеся задавати питання менеджера агентства.

Міф 6. За кордоном є тільки робочі вакансії.
Справжні професіонали своєї справи цінуються у всьому світі, а тому роботодавці охоче беруть людей з інших країн.

Робота для студента в іншій країні – це відмінний шанс заробити гроші і помандрувати. Тисячі людей вже знайшли роботу за кордоном, і ви точно зможете. Головне – це звернутися до професіоналів, які допоможуть з працевлаштуванням, переїздом і навчанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами