Як знайти роботу на літо для студента за кордоном?

У багатьох з’являється думка: робота на літо для студента – відмінне рішення, щоб подивитися світ і заробити трохи грошей. Тим більше, що згідно із законодавством, українці мають право на трудову діяльність за кордоном. І якщо щось не складеться, завжди можуть повернутися додому.

Основний мотив для пошуку роботи на літо для студентів – можливість заробити під час канікул і познайомитися з культурою країни. Саме тому, важливо вибрати ту країну, яка буде вам цікава, як в фінансових, так і в культурних аспектах. Вам буде треба жити там не один день, а значить вам повинні підходити цінності і стиль життя населення країни.

Якщо ви все-таки вирішили знайти роботу на літо за кордоном, то у вас є три шляхи пошуку вакансії:

1. Організувати все самостійно
Найскладніший варіант. Але, в цьому вам зможуть допомогти інтернет і зв’язки. Найважливіший нюанс полягає в тому, що на пропоновану посаду іноземець може претендувати тільки в тому випадку, якщо вітчизняний претендент відмовився від неї. Зробити це не так просто. Але, немає нічого неможливого і якщо ви володієте харизмою та даром переконання, то все у вас може вийти.

2. Звернутися до вузу або державні структури
Відразу зрозуміло, що це буде програма, яка передбачає стажування або тимчасову часткову зайнятість на проекті. Знайти постійну вакансію набагато складніше, як і роботу, для якої потрібні спеціальні знання. В основному це сфера обслуговування. Якщо вас цікавить більш престижна посада, краще звернутися в агентство з працевлаштування. Як правило, постійну роботу за спеціальністю отримують висококваліфіковані фахівці, завдяки міжвідомчими угодами. Це люди з величезним досвідом роботи, які приїжджають за ініціативи приймаючої сторони.

3. Знайти роботу через агентство з працевлаштування
Це найшвидший і найпопулярніший шлях знайти роботу на літо для студента. У таких компаній в запасі кілька варіантів вакансій, де ви обов’язково зможете знайти щось собі до смаку. Запорука гарної вакансії – правильно складене резюме. Пишіть свою основну спеціальність, а не суміжні професії. Якщо ви претендуєте на більш висококваліфіковану роботу – наявність стажу, знання іноземної мови та рекомендацій вітаються.

Пам’ятайте, що рішення про прийом іноземного громадянина на роботу приймає відомство у справах іноземців. У разі позитивного результату, роботодавець зобов’язаний укласти з вами трудовий договір, який дає вам можливість отримати візу на період дії договору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами