Актуальні вакансії для студентів в Німеччині в 2019 році

Якщо ти студент будь-якого вузу і хочеш заробити на канікулах – тоді тобі до нас 🙂 Уяви, як це круто: жити в абсолютно незнайомому місті Європи, працювати і ще додатково мати можливість подорожувати і зануритися в культуру зовсім нової країни.

Ми приготували вакансії для студентів за кордоном в 2019 році, на які можна (і потрібно) податися вже зараз, щоб забезпечити собі найяскравіші канікули.

Серед актуальних вакансій на сьогоднішній день:

1. Збір полуниці
Бачили таку ось красиву полуницю в супермаркетах в пластикових упаковках. Одна в одну ягідки. Так ось таку ж потрібно буде збирати вам 🙂
Зарплата: 8,6 євро / годину
Умови: окремі будиночки з усім необхідним.
Прекрасні роботодавці з яким ми співпрацюємо вже не перший рік.

2. Помічник повара в ресторан
Якщо ви любите і вмієте готувати, то ця вакансія для вас. Окрім цікавої роботи, є ще бонус: прекрасний вид на Балтійське море. Працювати будете по 6-10 годин на день, з перервою і отримувати можна 9-10 євро в годину.
Є всі умови для комфортного проживання.

3. Пакувальник шоколаду
Правда ж, робота мрії? Все що потрібно робити – упаковувати шоколад! Робота позмінно, графік можна підлаштувати так, щоб мати можливість багато часу досліджувати прекрасне місто Кассель. A можна брати годинник понад норму і заробити ще більше грошей
Зарплата: 8.84 євро в годину.

4. Робота на пошті Deutsche Post
Відмінна вакансія, рекомендуємо! По-перше, Нюрнберг просто шикарний місто. По-друге, робота на пошті не надто важка, позмінна і всього-4-5 днів в тиждень. Ще два дні залишається, щоб помандрувати і подивитися Німеччину.
Зарплата: 11.74 євро в годину.

Якщо ви все-таки не побачили вакансії своєї мрії, то все одно звертайтеся. У нас широка база перевірених роботодавців, з деяким ми працюємо вже не перший сезон, а значить можемо гарантувати їх чесність і сумлінність.

Зробіть свої канікули незабутніми і вирушайте в чарівну Німеччину за новими враженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами

Чи Ви є студентом?