Робота в Німеччині для студентів

Студентські роки та перший час після випуску – відмінний час для експериментів і подорожей. Програма з працевлаштування для студентів за кордоном дозволяє молодим українцям попрацювати, при цьому повністю зануритися в інше культурне середовище і отримати найважливіший життєвий досвід.

Звичайно, студенти можуть непогано підробити і попрактикуватися в німецькій мові в програмі з працевлаштування для студентів в Німеччині, провести незабутні канікули і помандрувати. Студенти з різних країн Європи під час канікул можуть легально влаштуватися до перевірених роботодавців. Рекомендуємо подумати про свої канікули заздалегідь, почавши детально вивчати програми вже зараз.

Що важливо знати: поїхати можна тільки під час офіційних канікул.

Якщо студент володіє німецькою мовою на середньому рівні, він може претендувати на роботу в сфері обслуговування. Всіх інших чекають сільгоспроботи – збирання врожаю овочів і фруктів на німецьких фермах. Як правило, в останній тиждень фермер відпускає працівників помандрувати. Поміняти місце роботи під час програми неможливо; якщо роботодавець незадоволений, він розриває контракт і студент повертається на батьківщину.

Також ви зможете отримати залік по практиці. Для них це можливість вивчити, як організовані німецькі ферми, побудовані за останніми технологіями. Крім роботи в полі, є ще робота в маркетах: фермери реалізують продукцію через мережу кіосків по всій Німеччині.

Фінанси: витрати на програму, включають квитки на автобус, послуги агентства, страховку і візу, і варіюються в залежності від регіону. Працюючи по 40 годин на тиждень, студенти заробляють близько 1000 євро на місяць. Вартість проживання (25-50 євро в тиждень) вираховується з зарплати. На харчування може йти близько 100 євро на місяць (знову ж таки, все дуже індивідуально).

Робота за кордоном для студентів – прекрасний досвід заробити невеликі, але свої інвестиції в світле майбутнє, познайомитися з новими людьми, побачити весь колорит Німеччини, а може і всієї Європи. Залишилося тільки зважитися і відкритися новим можливостям у своєму житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами

Чи Ви є студентом?