Які співробітники потрібні керівництву?

На сьогоднішній день знайти роботу студенту – не проблема. Всі сайти з пошуку роботи та біржі праці рясніють оголошеннями про найм. Крім роботи в рідній країні, є ще програми літнього працевлаштування для студентів в Європі і в інших країнах. Залишилося тільки вибрати роботу своєї мрії, зібрати всі необхідні документи і стати прекрасним співробітником.

Погодьтеся, було б чудово, якби вашу роботу оцінили по достоїнству. Навіть працюючи на сезонній роботі (можливість, яку дає програма для працевлаштування студентів на літо), у вас є шанс зарекомендувати себе перед керівництвом і точно знати, що вас чекають в наступному році, ще й із компанією друзів.

Отже, яких співробітників не хоче втрачати жодне керівництво?

Проактивних
Безініціативній людині сьогодні вкрай складно “вижити” в нинішніх умовах ринку праці. Керівництво все частіше чекає ініціативності від всіх співробітників, не тільки від ТОП-менеджменту. Все рідше і рідше на роботу наймають просто хороших людей, які просто добре роблять свою роботу або сидять і отримують зарплату.

«Швейцарських ножів»
Тобто, багатопрофільних фахівців. Людей, які однаково добре оволоділи декількома навичками з різних сфер. Можливість працювати ефективно в режимі багатозадачності – відмінний плюс в просуванні по кар’єрних сходах. Це сигнал до того, що вам можна довірити управління майже будь-яким проектом, незалежно від того, стосується він бухгалтерського обліку або розробки складних IT рішень.

Душевних
Ясно, що якщо ви для всіх хороший друг, але як професіонал – не дуже, це не про це. Якщо ви і фахівець грамотний, і дружити з вами легко і приємно – інша справа. У людини, який і робочий процес може налагодити, і відносини з колективом побудувати, більше шансів стати майже незамінним, ніж у того, хто відмінно працює, але ні з ким не спілкується.

Рішучих
Якщо ви не вмієте приймати рішення і постійно робите навмання, швидше за все, з вами не дуже приємно мати справу. Прийняти наслідки своїх рішень, виправити можливі помилки і не боятися помилитися – ось ті якості, які цінні для роботодавця.

Працюйте над собою, роблячи професійно навіть найнезначніші (повірте, це на ваш погляд) завдання. Цінуйте свою репутацію, розвивайте не тільки професійні навички, а й навички спілкування з людьми. І тоді вам відкриються всі можливості в кар’єрні перспективи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримати консультацію

Залишіть заявку і наші консультанти зв’яжуться з Вами

Чи Ви є студентом?